Football Winners Academy – O nas

• Dlaczego jesteśmy wyjątkowi i co nas wyróżnia od innych?

WSZYSTKO CZEGO POTRZEBUJESZ ZNAJDZIESZ U NAS:

– zajęcia dla rodziców z dziećmi

– treningi drużynowe

– treningi indywidualne

– warsztaty i obozy sportowe

– zajęcia dla rodziców: treningi, mecze, fitness zumba

– treningi integracyjne dla wszystkich zawodników

– szkolenia dla zawodników i rodziców z zakresu psychologii, dietetyki oraz istoty treningu

– dla najlepszych zawodników możliwość testów piłkarskich w klubach angielskich i niemieckich

– trenujemy według własnych metod szkoleniowych opartych na wzorcach z najlepszych akademii piłkarskich w Europie

– młoda i ambitna kadra trenerska z licencjami PZPN oraz UEFA

– prowadzimy zajęcia sportowe już od 3-go roku życia

– nie prowadzimy selekcji (podział na grupy według poziomu zaawansowania)

– możliwość treningów przez cały rok (bez przerwy wakacyjnej oraz zimowej)

• Dlaczego Football Winners?

Football Winners Academy to miejsce dla PIŁKARSKICH ZWYCIĘZCÓW

Pragniemy zjednoczyć wszystkich ludzi związanych z piłką nożną:

– mających określony cel

– dla których piłka nożna jest pasją

-walczących o swoje marzenia

-skoncentrowanych i zaangażowanych na treningu

– wierzących w swoje możliwości

• Nasze projekty sportowe

Football Winners School – drużyny piłkarskie z podziałem na roczniki oraz poziom zaawansowania. Każdy zawodnik należący do klubu będzie miał możliwość:

treningu w małych grupach

brać udział w rozgrywkach : kontrolnych, ligowych, turniejach ogólnopolskich i zagranicznych

uczestniczyć w obozach i warsztatach piłkarskich

Pro Football Player – profesjonalne treningi indywidualne z zakresu: techniki, taktyki, motoryki oraz przygotowania mentalnego. Dla najlepszych zawodników możliwość wyjazdu na testy piłkarskie w klubach angielskich, a także niemieckich.

W naszej ofercie znajduje się również analiza video treningu, meczu przygotowana w postaci szczegółowych raportów.

Football Winners Family – zajęcia sportowe przeznaczone dla rodziców zawodników trenujących w akademii. Prowadzimy treningi i mecze piłkarskie oraz zajęcia Zumba Fitness.

KADRA SZKOLENIOWA

Adrian Nowak

-Koordynator ds. szkoleniowych w akademii

-Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku Sport

-Trener z licencjami: II klasy PZPN oraz UEFA B

-Wieloletni zawodnik klubu Polonia Warszawa

-Doświadczenie trenerskie:

2012 – 2017 – Trener oraz Koordynator ds. sportowych w Academy Real Football Team, pobyt szkoleniowy w VFL Wolfsburg Fussballschule

Ilona Gruszka-Nowak

Założycielka Football Winners Academy

Instruktorka ,,Zumba Fitness’’

W akademii prowadzi zajęcia:

,,Piłkarski aerobik’’ – ćwiczenia ogólnorozwojowe z piłką przy muzyce, mające na celu poprawę koordynacji ruchowej oraz rytmiki zawodnikom

,,Zumba Fitness’’ – zajęcia dla Rodziców w ramach projektu ,,Football Winners Family’’

Łukasz Treder

-Absolwent Wyższej Szkoły Trenerów Sportu w Warszawie na kierunku trenerskim oraz Uniwersytetu im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie na kierunku Pedagogika

– Trener z licencjami: II klasy PZPN oraz UEFA B

-Doświadczenie trenerskie:

HSPN Ajax Warszawa, Football Academy, Academy Real Football Team, staż szkoleniowy w klubach holenderskich

Mateusz Pławiak

-Student Wyższej Szkoły Zarządzania o Coachingu na kierunku Sport

-Trener z licencją UEFA C

-Licencja Scoutingowa wydana przez Organizację IPSO (trener Mateusz przygotowuję szczegółowe raporty z treningów oraz meczów w ramach projektu ,,Fotball Winners PRO’’

-Wieloletni zawodnik klubów KSZO Ostrowiec Świętokrzyski oraz MKS Polonia Warszawa, młodzieżowy Reprezentant Polski

 

Magdalena Ulikowska

– Absolwentka Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy na kierunku Dietetyka
oraz Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy na kierunku
Wychowanie fizyczne.

– Specjalistka z zakresu dietoterapii i dietetyki sportowej.

– Czynna zawodniczka brazylijskiego jiu-jitsu

– W Akademii odpowiada za szkolenia z zakresu dietetyki sportowej

Artur Sidorek

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunkach
Fizjoterapia oraz Sport

– Trener z licencją II klasy PZPN

– Ukończył szkolenie z zakresu oceny funkcjonalnej FMS oraz warsztaty
obejmujące ćwiczenia korygujące

– Ukończył kurs tapingu rehabilitacyjnego i sportowego

Co nas wyróżnia?

 • liczba zawodników jest dobierana w zależności od wieku i poziomu zaawansowania, tak aby trenerzy mogli zwracać uwagę na istotne szczegóły oraz podnosić efektywność zajęć do maksimum.
 • nasz system szkolenia został tak stworzony, aby każdy uczestnik treningów mógł cieszyć się z gry w piłkę. Dzięki podziałowi grup na odpowiednie poziomy zaawansowania, wszyscy mogą rywalizować z równymi sobie i stale podnosić poziom umiejętności.
 • najzdolniejsi zawodnicy w poszczególnych kategoriach wiekowych mają szansę uczestniczyć w dodatkowych treningach oraz reprezentować nas w różnych rozgrywkach ligowych, a także turniejach ogólnopolskich i zagranicznych.
 • nasze plany treningowe zostały szczegółowo opracowane przed kadrę trenerską w taki sposób, aby rozwój sportowy każdego zawodnika mógł przebiegać harmonijnie. Tematyka zajęć, poziom trudności oraz intensywność zostały odpowiednio dobrane do wieku i poziomu zaawansowania dzieci.

We wszystkich naszych ośrodkach treningowych realizowany jest wspólny plan szkoleniowy.

 • prowadząc zajęcia w różnych lokalizacjach mamy możliwość rozgrywać mecze między poszczególnymi grupami treningowymi. Pozwala nam to na skupienie się na ty, co najważniejsze – szkoleniu! – zamiast osiąganiu jak najlepszych wyników i śledzeniu tabeli.
 • w ramach programu ,,Football Winners Lab’’ nasi zawodnicy oraz ich opiekunowie mają możliwość uczestniczyć w cyklicznych zajęciach z psychologiem sportowym, dietetykiem sportowym, a także naszymi trenerami. Pragniemy, aby nasi podopieczni rozwijali się wszechstronnie i mogli wynieść z każdych zajęć mnóstwo wiedzy oraz umiejętności.
 • w ramach projektu ,,Football Winners Family’’ prowadzimy zajęcia dla opiekunów naszych zawodników. Mogą Państwo brać udział w treningach i meczach piłkarskich, a także spędzić aktywnie czas przy muzyce podczas zajęć ,,Zumba Fitness’’. Pragniemy, aby każdy mógł się poczuć częścią Akademii.
 • w ferie zimowe oraz wakacje z naszą Akademią nie ma czasu na nudę. Organizujemy kilkudniowe warsztaty dla zawodników w formie półkolonie, a także obozy wyjazdowe, również dla całych rodzin.
 • prowadzimy zajęcia w kilku dzielnicach Warszawy, dlatego każdy może wybrać dla siebie najdogodniejsze miejsce treningów.
 • dzięki współpracy z salonem piłkarskim Vitasport nasi zawodnicy oraz trenerzy wyposażeni są w odzież oraz piłki marki Adidas, która jest czołową firmą na rynku sportowym.

Dodatkowo oferujemy bogaty zestaw akcesoriów sportowych (pachołki, przenośne bramki, manekiny, zestawy koordynacyjne) , który sprawia, że treningi są atrakcyjne oraz profesjonalne.

 • cała Akademia trenuje według wspólnego planu, który został szczegółowo opracowany przez kadrę szkoleniową.
 • dostosowane dla każdego etapu szkolenia – tematyka zajęć, poziom trudności oraz intensywność zostały odpowiednio dostosowane do kategorii wiekowej i poziomu sportowego zawodników.
 • nasz program szkoleniowy został ułożony w taki sposób, aby zawodnicy rozwijali się harmonijnie i wraz z wiekiem nabywali potrzebnych umiejętności.

Nasze zasady szkoleniowe

 • pragniemy ukształtować u każdego zawodnika możliwie najlepszą ogólną sprawność ruchową z naciskiem na koordynacyjne zdolności motoryczne, tak aby specyficzne elementy piłkarskie (technika, taktyka) stały się łatwiejsze do opanowania.
 • pragniemy wychowywać zawodników inteligentnych, dlatego podczas zajęć stwarzamy sytuacje, w których muszą oni sami dokonywać najlepszych z możliwych wyborów wykazując się myśleniem oraz logiką.
 • poprzez zadawanie pytań, zachęcanie do podejmowania wyzwań, ewaluację zajęć, chcemy żeby każdy uczestnik chciał do nas wrócić na kolejny trening z jeszcze większą chęcią i motywacją.
 • każdy mecz ligowy, sparingowy, turniejowy traktujemy szkoleniowo, a nie wynikowo. Jest to kolejna jednostka treningowa w drodze do mistrzostwa sportowego. Naszym celem jest, aby zawodnicy mogli pokazać swoje umiejętności bez zbędnej presji związanej z punktami i miejscem w tabeli. Najważniejsze jest realizowanie założeń przez drużynę oraz każdego zawodnika.
 • każdy trening przebiega według ściśle określonego planu i tematu zajęć. Zajęcia nigdy się nie powtarzają, natomiast ich schemat oraz ramy czasowe są szczegółowo opracowane, co daje nam lepszą efektywność, a zawodnikom większy komfort.
 • najważniejszą zasada naszej akademii –  zawodnik ma czuć się szczęśliwy mogąc brać udział w każdych kolejnych zajęć. Piłka nożna to wspólna pasja dla nas wszystkich, dlatego musimy się nią cieszyć!