Football Winners Academy – O nas

• Dlaczego jesteśmy wyjątkowi i co nas wyróżnia od innych?

WSZYSTKO CZEGO POTRZEBUJESZ ZNAJDZIESZ U NAS:

– zajęcia dla rodziców z dziećmi

– treningi drużynowe

– treningi indywidualne

– warsztaty i obozy sportowe

– treningi integracyjne dla wszystkich zawodników

– trenujemy według własnych metod szkoleniowych opartych na wzorcach z najlepszych akademii piłkarskich w Europie

– młoda i ambitna kadra trenerska z licencjami PZPN oraz UEFA

– prowadzimy zajęcia sportowe już od 5-go roku życia

– nie prowadzimy selekcji (podział na grupy według poziomu zaawansowania)

– możliwość treningów przez cały rok (bez przerwy wakacyjnej oraz zimowej)

• Dlaczego Football Winners?

Football Winners Academy to miejsce dla PIŁKARSKICH ZWYCIĘZCÓW

Pragniemy zjednoczyć wszystkich ludzi związanych z piłką nożną:

– mających określony cel

– dla których piłka nożna jest pasją

– walczących o swoje marzenia

– skoncentrowanych i zaangażowanych na treningu

– wierzących w swoje możliwości

• Nasze projekty sportowe

Football Winners Academy– drużyny piłkarskie z podziałem na roczniki oraz poziom zaawansowania. Każdy zawodnik należący do klubu będzie miał możliwość:

treningu w małych grupach

brać udział w rozgrywkach: kontrolnych, ligowych, turniejach ogólnopolskich i zagranicznych

uczestniczyć w obozach i warsztatach piłkarskich

Pro Football Player – profesjonalne treningi indywidualne z zakresu: techniki, taktyki, motoryki oraz przygotowania mentalnego. Dla najlepszych zawodników możliwość wyjazdu na testy piłkarskie w klubach angielskich, a także niemieckich.

W naszej ofercie znajduje się również analiza video treningu, meczu przygotowana w postaci szczegółowych raportów.

Co nas wyróżnia?

 • liczba zawodników jest dobierana w zależności od wieku i poziomu zaawansowania, tak aby trenerzy mogli zwracać uwagę na istotne szczegóły oraz podnosić efektywność zajęć do maksimum.
 • nasz system szkolenia został tak stworzony, aby każdy uczestnik treningów mógł cieszyć się z gry w piłkę. Dzięki podziałowi grup na odpowiednie poziomy zaawansowania, wszyscy mogą rywalizować z równymi sobie i stale podnosić poziom umiejętności.
 • najzdolniejsi zawodnicy w poszczególnych kategoriach wiekowych mają szansę uczestniczyć w dodatkowych treningach oraz reprezentować nas w różnych rozgrywkach ligowych, a także turniejach ogólnopolskich i zagranicznych.
 • nasze plany treningowe zostały szczegółowo opracowane przed kadrę trenerską w taki sposób, aby rozwój sportowy każdego zawodnika mógł przebiegać harmonijnie. Tematyka zajęć, poziom trudności oraz intensywność zostały odpowiednio dobrane do wieku i poziomu zaawansowania dzieci.

We wszystkich naszych ośrodkach treningowych realizowany jest wspólny plan szkoleniowy.

 • prowadząc zajęcia w różnych lokalizacjach mamy możliwość rozgrywać mecze między poszczególnymi grupami treningowymi. Pozwala nam to na skupienie się na ty, co najważniejsze – szkoleniu! – zamiast osiąganiu jak najlepszych wyników i śledzeniu tabeli.
 • w ramach programu ,,Football Winners Lab’’ nasi zawodnicy oraz ich opiekunowie mają możliwość uczestniczyć w cyklicznych zajęciach z psychologiem sportowym, dietetykiem sportowym, a także naszymi trenerami. Pragniemy, aby nasi podopieczni rozwijali się wszechstronnie i mogli wynieść z każdych zajęć mnóstwo wiedzy oraz umiejętności.
 • w ferie zimowe oraz wakacje z naszą Akademią nie ma czasu na nudę. Organizujemy kilkudniowe warsztaty dla zawodników w formie półkolonie, a także obozy wyjazdowe, również dla całych rodzin.
 • prowadzimy zajęcia w kilku dzielnicach Warszawy, dlatego każdy może wybrać dla siebie najdogodniejsze miejsce treningów.
 • dzięki współpracy z salonem piłkarskim R-Gol nasi zawodnicy oraz trenerzy wyposażeni są w odzież oraz piłki marki Nike, która jest czołową firmą na rynku sportowym.

Dodatkowo oferujemy bogaty zestaw akcesoriów sportowych (pachołki, przenośne bramki, manekiny, zestawy koordynacyjne) , który sprawia, że treningi są atrakcyjne oraz profesjonalne.

 • cała Akademia trenuje według wspólnego planu, który został szczegółowo opracowany przez kadrę szkoleniową.
 • dostosowane dla każdego etapu szkolenia – tematyka zajęć, poziom trudności oraz intensywność zostały odpowiednio dostosowane do kategorii wiekowej i poziomu sportowego zawodników.
 • nasz program szkoleniowy został ułożony w taki sposób, aby zawodnicy rozwijali się harmonijnie i wraz z wiekiem nabywali potrzebnych umiejętności.

Nasze zasady szkoleniowe

 • pragniemy ukształtować u każdego zawodnika możliwie najlepszą ogólną sprawność ruchową z naciskiem na koordynacyjne zdolności motoryczne, tak aby specyficzne elementy piłkarskie (technika, taktyka) stały się łatwiejsze do opanowania.
 • pragniemy wychowywać zawodników inteligentnych, dlatego podczas zajęć stwarzamy sytuacje, w których muszą oni sami dokonywać najlepszych z możliwych wyborów wykazując się myśleniem oraz logiką.
 • poprzez zadawanie pytań, zachęcanie do podejmowania wyzwań, ewaluację zajęć, chcemy żeby każdy uczestnik chciał do nas wrócić na kolejny trening z jeszcze większą chęcią i motywacją.
 • każdy mecz ligowy, sparingowy, turniejowy traktujemy szkoleniowo, a nie wynikowo. Jest to kolejna jednostka treningowa w drodze do mistrzostwa sportowego. Naszym celem jest, aby zawodnicy mogli pokazać swoje umiejętności bez zbędnej presji związanej z punktami i miejscem w tabeli. Najważniejsze jest realizowanie założeń przez drużynę oraz każdego zawodnika.
 • każdy trening przebiega według ściśle określonego planu i tematu zajęć. Zajęcia nigdy się nie powtarzają, natomiast ich schemat oraz ramy czasowe są szczegółowo opracowane, co daje nam lepszą efektywność, a zawodnikom większy komfort.
 • najważniejszą zasada naszej akademii –  zawodnik ma czuć się szczęśliwy mogąc brać udział w każdych kolejnych zajęć. Piłka nożna to wspólna pasja dla nas wszystkich, dlatego musimy się nią cieszyć!